Özgün

MİMARİMİZ

Şehrimizin girişinde konumlanan mekânımızla, hem hoşbir karşılama hem de elveda için tarihsel bir sembolik değer üzerinden hareket ettik. Klasik Osmanlı ulaşım ağları için hayati işlevi olan han/kervansaray yapısının mekân tasarrufundan hareketle günümüzün ihtiyaçlarını birleştirerek; ferah, geniş ve temiz bir yapı inşa ettik. Temelinden itibaren kullanım amacı belli olan bir yapı olarak Hasan Paşa Kahvecisi bu konuda bölgede ilk ve tektir.

Zengin

MENÜMÜZ

Klasik Türk Mutfağı ve günümüz hazır/hızlı yemek kültürünün müdavimlerini beraber mutlu edebilmek adına, menümüzü olabildiğince geniş tuttuk. Bilhassa beğendiğimiz konseptimiz sebebiyle içecek kültürüne ağırlık verdik. Klasik kahve kültürümüzün yanına şerbet birikimini de taşıdık ve bir yol kenarında, bir şehrin girişinde bulunabilecek en nezih ve zengin menüsüyle her detayıyla bir konsept kahveciyi ortaya çıkarttık.

İç Görünüm
görsel karebüyük

Keşfedin

FELSEFEMİZ

Doğa insan için ve insanla vardır. Bu hükmün sembolü olan tarih ise yine doğanın kullanım klavuzudur. Tarihin tecrübe edilmiş büyük zenginliklerine ‘ klasik ‘ denir. Klasik birikim tüm yönleriyle kendisine ‘ bu ân ‘dan yönelinmesini bekler. Tarihe bir klasik bırakmış Türk Mutfağı tecrübesinin, bilhassa içecek alanını yorumlayarak günümüze taşıdık. Geniş menümüz ve orijinal mimarimizle, bu muhteşem klasik birikimin gölgesinde misafirlerimize ‘ ân ‘ın keyfini yaşatmak için varız.

Misafirlerimiz

BİZİM İÇİN NE SÖYLEDİLER
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin, çekiliş, kampanya ve ödüllerimizi kaçırmayın!
tamlogo geniş
 

Çorum-Samsun Yolu, Fimar Opet İçinde

 

Her gün 08:00 – 00:00

 

0(364) 226 78 78

2018 7-8 Hasan Paşa Kahvecisi. Her Hakkı Saklıdır.